Yazılım Danışmanlık Eğitim

TUATÜRK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZ. DAN. EĞT. BİL. TİC. LTD. ŞTİ.

TUATÜRK (SİBERUS) 2002 yılından itibaren yazılım sektöründeki faaliyet ve çalışmalardan kazanılan birikimler ışığında 2009 yılında kurulmuştur. Proje temelli yaklaşım ile ihtiyaçlarınıza uygun, size ve sektöre özel çözümler oluşturacak her türlü yazılım ve veritabanı projeleriyle firmanıza, kurumunuza bilişim alanında anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Proje temelli, kamu kurumları ve özel sektöre yönelik oluşturulmuş tüm yazılımlarımız tamamen konusunda uzman kendi ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yazılım projelerimizin güncel ve sürdürülebilir olması için gerekli dinamik yapı ile entegrasyona azami önem veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile yazılımlarımız sürekli güncellenmektedir, garantisi devam eden ya da hizmet sözleşmesi yapılan projelerde her zaman son sürümler kullanılmaktadır. Tüm yazılımlarımızın son kullanıcı eğitimleri ve teknik desteği kendi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte değişen dünya ve onun getirdiği yeniliklere firmanızın, kurumunuzun ayak uydurması için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Gelişen dünyaya ayak uydurabilen, teknolojik gelişmelere, artan ihtiyaçlara ve iş verimini arttırmaya uygun, klasik anlayışlar yerine yüksek performanslı, güvenli ve kullanıcı dostu, ticari yazılımlar üretmektir. İletişim, güvenlik, bilişim, süreç yönetimleri ve her tür raporlama aşamalarıyla modeller oluşturup kurumların ve firmaların yazılım ihtiyaçlarını karşılamak.

Vizyonumuz

Bilgiyi, bilgi teknolojilerini yerinde ve gerektiği gibi kullanıp, araştırma ve geliştirmeye gereken önemi vererek çalışanları ile bütünleşmiş, %100 müşteri memnuniyetini doğru şekilde uygulayan saygı ve emeğe önem veren bir yazılım firması olmaktır.

Marka & Logo

TUATÜRK Bilgi Teknolojileri

Ticari Bilgiler


Ticaret Ünvanı
TUATÜRK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZ. DAN. EĞT. BİL. TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi
Seğmenler Vergi Dairesi
Vergi NO
7700401305
Mersis NO
000000000000
Ticaret Sicil NO
300261
Adres
Hilal Mh. Rabindranath Tagore Cd. 694 Sk. NO: 26/2 Yıldızevler 06550 ÇANKAYA - ANKARA/TURKEY
Telefon
+90 850 Tlf. No. Güncelleniyor ...
Fax
+90 Faks No. Güncelleniyor ...
E-Posta
info@tuaturk.com , info@tuaturk.net , info@tuaturk.xyz
Web Adresi
tuaturk.com , tuaturk.net
IBAN
(TL) VAKIFBANK YILDIZ ŞUBESİ: TR79 0001 5001 5800 7305 4795 09